Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym są zestawy karm dla psów?

Zestawy karm dla psów to komplety składające się z jednej lub kilku wersji smakowych karmy w jednym opakowaniu. Niekiedy można spotkać również zestawy karm z dołączonymi do nich akcesoriami. Różnią się one składem i kategoriami cenowymi, a także dopasowaniem do różnych grup wiekowych psów. Zazwyczaj są dostępne w trzech głównych kategoriach – dla szczeniąt, psów dorosłych i seniorów.

Kto powinien sięgać po zestaw dla psa w postaci karmy suchej lub mokrej?

Komplety karm są idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zajęte i nie zawsze mają czas na wybór i zakup osobno każdego produktu. Jest to doskonały sposób na zrobienie zapasów, a jednocześnie na wybór mniejszych opakowań, co pozwoli zachować świeżość karmy na dłużej, a tym samym zadbać o to, aby nie utraciła ona swoich cennych wartości odżywczych.

Zestawy – szczególnie te, w których skład wchodzą karmy o zróżnicowanych smakach – są idealne również dla posiadaczy szczeniaków. W ten sposób można przedstawić swojemu pupilowi rozmaite smaki i sprawdzić, który z nich jest jego ulubionym.

Zestaw dla psa – rodzaje karm

Decydując się na zbiorcze opakowanie jedzenia dla Twojego pupila, masz do wyboru:

  • zestaw karm suchych,

  • zestawy karm mokrych w puszkach,

  • zestawy karm mokrych w saszetkach.

Karma sucha jest zazwyczaj twarda w formie, lepiej przyswajalna i doskonale sprawdza się w codziennej diecie. Natomiast karma mokra jest bardziej apetyczna, a także jest łatwa do trawienia.

Karmy dostępne w ramach zestawów mogą być w jednym konkretnym smaku (wołowiny, wieprzowiny, ryby, drobiu, jagnięciny) lub stanowić miks wszystkich wymienionych smaków.

Na co zwrócić uwagę, kupując zestawy karm dla psów?

Jeśli chcesz kupić zestaw karm dla psa, musisz skupić się na kilku czynnikach. Przede wszystkim zwróć uwagę na:

  • wiek psa – dobierz zestaw zgodnie z potrzebami jego wieku oraz aktywnością fizyczną;

  • skład – uważnie przestudiuj listę składników, sprawdź, ile mięsa znajduje się w danym produkcie. Im będzie go więcej, tym lepiej;

  • wielkość zestawu – dostosuj go do potrzeb swojego pupila i częstotliwości, z jaką będzie Ci najwygodniej składać zamówienia.

Zrób zapasy i kup zestaw dla psa z jego ulubioną karmą

Jeśli chcesz ograniczyć składane zamówienia na karmę dla Twojego pupila, to zdecyduj się na zestaw dla psa, który zamówisz wygodnie na www.petflix.pl. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór karm dla psów, przystosowanych do różnych grup wiekowych i cech indywidualnych. Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane.

Kupując zestaw dla psa w sklepie Petflix.pl, możesz być pewien, że Twój pupil otrzyma to, co jest dla niego najlepsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl