Obroże i smycze dla psa

Podstawowym elementem psiej garderoby jest smycz i obroża. To akcesoria dla psów, które są najczęściej wykorzystywane przez psy i ich właścicieli. Obroża dla psa to nie tylko produkt, który posłuży jako standardowy łącznik psa ze smyczą. To ważny atrybut Twojego psa, który pozwoli wyróżnić mu się w tłumie i stać się rozpoznawalnym wśród osiedlowych czworonogów. Zapoznaj się z produktami, które przygotowaliśmy dla Was i wybierz dla swojego pupila coś wyjątkowego.

Jaka smycz i obroża dla mojego psa?

Najlepsze obroże wykonane są z materiałów, które nie powodują otarć u psa podczas użytkowania. Smycze i obroże dla psa, które znajdziesz na petflix są zrobione z włókien nylonowych, wypełnionych miękkim materiałem. Dzięki temu Ty i Twój pies będziecie zadowoleni z produktów zakupionych u Nas.

Jaka smycz dla mojego psa będzie odpowiednia?

Codzienne spacery z pupilem mogą stać się prawdziwym wyzwaniem i utrapieniem, gdy właściciel nie sprawi czworonogowi odpowiedniej smyczy. Zbyt krótka może krępować ruchy psiaka, uniemożliwiając mu swobodne wybieganie i czerpanie radości z pobytu na dworze. Z kolei gdy dopiero uczymy psiaka chodzenia na spacery i odpowiedniego zachowania to właśnie idealnym rozwiązaniem będzie krótka smycz 120cm.

Smycz dla dużego psa musi być solidnie wykonana, trwała i wytrzymała. W naszym asortymencie uwzględniamy szerokość smyczy, im szersza tym bardziej wytrzymała. Smycze dla psa, które oferujemy są sprawdzone ze względu na swoją wytrzymałość, cechują się również jakością i estetyką wykonania. Trwałe, bardzo atrakcyjne, estetycznie wykonane, posiadające wygodne uchwyty do trzymania będą świetnie sprawdzały się zarówno na treningach z czworonogami, jak i codziennych spacerach z ukochanymi pupilami.

Smycz dla psa - czemu jest potrzebna?

Smycz ma przede wszystkim zapewnić poczucie kontroli i bezpieczeństwa opiekunowi psa. Nie jest to jednak jedyna funkcja smyczy dla psa. Jej używanie służy także komunikacji – dzięki smyczy pies może odczytywać sygnały dawane przez opiekuna, co wspiera proces wychowania.

Jaka powinna być długość smyczy dla psa?

Długość smyczy dla psa należy dostosować do jej przeznaczenia. Do psich sportów idealna będzie smycz treningowa o długości ok. 1 metra. Na takiej długości zaleca się nauczanie szczeniaka chodzenia na spacerach. Podczas codziennych spacerów sprawdzi się zaś regulowana smycz o długości około 2 metrów. Obydwie długości smyczy dla psa znajdziesz w Naszym asortymencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl